Enamus naisi soovib tunda end kaunite, energiliste, säravate ja naiselikena.
Milline on üks naiselik naine ja mis on oluline, et olla heas kontaktis oma naiselikkusega?

Minu nägemuses on naiselik naine armastuse energias ning ta jagab seda oma lähedaste ja maailmaga. Armastus on miski, mis on igas naises olemas, see on vaja vaid enda seest üles otsida. Naiselik naine jagab oma naiselikku energiat – hoolitseb pere, kodu ja kindlasti ka iseenda eest – oma vaimse, emotsionaalse ja füüsilise tervise eest. Ta teab suurepäraselt, mis on need asjad ning toimingud, mis teevad teda õnnelikuks ja toidavad tema hinge nii, et ta saaks särada. Naiselikus energias oleval naisel on emotsioonid, kuid ta võtab vastutuse nende eest endale. Ta on heas kontaktis oma keha ja tunnetega ning ta oskab nii anda kui ka vastu võtta. Avatus ja vastu võtmise võime on eriti olulised omadused naise juures, et ta oskaks ja suudaks nautida ennast, oma partnerit ning elu.
Naiselik naine pakub mehele armastust, lähedust, intiimsust ja seksi ja oskab ka ise seda nautida. Ta teab, et kõige suurem kunst ja oskus on armastada ennast ning nii peegeldub see armastus ka kogu tema ülejäänud ellu.
Naiselik naine on teadlik naine, kes võtab vastutuse ka oma naudingute ja seksuaalsuse eest. Ta paneb tähele oma vajadusi ja teab, kuidas neid rahuldada. Ta võtab teadlikult aega, et ennast hellitada ja oma hinge toita. Naine saab anda vaid siis, kui ta on ise täidetud ja toidetud. Selle eest vastutab iga naine ise.
Ta teab, kui oluline on olla aeg-ajalt üksi või koos teiste naistega, et puhastuda ja laadida. Tühjal ja väsinud naisel pole ei mehele ega ka maailmale midagi anda.

Üks imelistest võimalustest on võtta teadlikult aega endale. Eemalduda kasvõi mõneks päevaks kõigist oma rollidest – ema rollist, abikaasa või elukaaslase jm-st rollidest ning osaleda mõnel naistekursusel, kus toetavas naisteringis teha erinevaid naistepraktikaid, toetada ja jagada ning saada kontakti oma tõelise, naiseliku ning armastava olemusega.

Augustis, on Eestisse tulemas Rootsi päritolu suurepärane naiste juhendaja ja mentor, spirituaalne ämmaemand ja terapeut Marya Norell, kes on viimased 18 aastat inspireerinud ja juhendanud tuhandeid naisi avanema ja õide puhkema oma täies ilus ja väes. Marya on kirglikult pühendunud naiste empaatilisele toetamisele nende avanemisel, oma tõe ja väega ühenduse saamisel ning täispotentsiaali avaldumisel naisena. Marya on suure, sooja ja avatud südamega naine, kes on tänu oma elukogemusele ja tugevale intuitiivsele olemusele imeline koolitaja ja treener ning kellega koos kogetu pakub sügava ja avardava elamuse.

24.-26.augustil leiab kaunis Adila Puhkekeskuses, Raplamaal, aset 3-päevane naistekursus “Naudinguline Naine”, mis annab võimaluse:

– õppida erinevaid tehnikaid ja meditatsoone oma heaolu suurendamiseks;
– avastada oma naiselikku ja kirglikku potentsiaali;
– kogeda oma sensuaalsust ja loomulikku ning vaba energiate voogu;
– ületada oma piiravaid mõttemustreid, kehalisi ja seksuaalseid blokeeringuid;
– õppida looma ja hoidma enam hinge ning meeli toitvaid ja täitvaid suhteid;
– tõstma oma armuelu kõrgemale tasemele.

See on imeline võimalus pühendada suve viimane nädalavahtus teadikult iseendale, et otsida, leida ja hoida oma naiselikkust, armastust ja väge

LISAINFO NAISTEKURSUSEST “NAUDINGULINE NAINE” LEIAB SIIT

KOMMENTEERI