Elu5-kes on sugulashinged ja kuidas ära tunda kas oled enda oma juba leidnudPaljud usuvad, et igaühel meist on olemas sugulashing, kellega oleme kokku määratud. Kas see on nii ja kui on, siis kuidas sa tead, kas oled enda omaga juba kohtunud?

Idee, et meil kõigil on olemas hingesugulane või hingekaksik, pärineb Platonilt. Ta arvas, et inimestel oli kunagi kaks nägu, neli kätt ja neli jalga. Jumalad olevat selle peale kadedad olnud ja kartnud, et nood täiuslikud ja võimsad inimesed võtavad ühel päeval nende koha üle. Selle vältimiseks, tegi Zeus iga inimese pooleks. Meespooleks ja naispooleks. Sellepärast, kui me kohtume oma hingesugulasega, oma teise poolega – tunneme endid jälle tervikliku ja täielikuna.

Arusaam hingesugulasest on sellest algsest ideest edasi arenenud. Me ei oota enam kohtumist kellegagi, kes meid jälle uuesti terviklikuks ja täielikuks muudaks – sest see ongi ebatõenäoline, et mõni teine inimene võiks seda kunagi suuta.

Pigem ootame oma ellu kedagi, kes meid täielikult mõistaks, tingimusteta armastaks ja heaks kiidaks, kellega tunneksime end turvaliselt ja muretult, kellega koos saaksime vabad olla ning tunda seda meeletut kirge… Kas nimetame seda inimest, kellega koos kõike kogeda soovime hingesugulaseks või mitte, on juba teine küsimus.Seega, paljud meist arvavad, et on olemas kuskil keegi “see üks ja õige”, kes sobib ideaalselt meie hingega kokku – see meie hingesugulane. Mis võibki tõsi olla, kuigi, tõsi võib olla ka see, et elu erinevates etappides – võime kohata rohkem kui ühte sugulashinge. Samuti on võimalik, et meie teine pool ei pruugi olla hoopiski mitte romantiline partner, vaid võib olla mõni sugulane või sõber.

Meie sugulashinged on nagu peeglid. Nad peegeldavad meie sügavaimaid soove ja unistusi, aga ka meie suurimaid hirme ning neid osasid meis, mis meile endile ei meeldi ja mida varjata püüame. Sel põhjusel võivad sugulashinged üksteise vaimset arengut suuresti edasi arendada.

hingesugulasedHingesugulasega suhtele avatud olemine

Sageli, enne kui saame oma sugulashingega kohtuda, peame olema selleks vaimselt piisavalt välja arenenud, et selleks üldse valmis olla. Kui me oleme enesesse tõmbunud, kahtlustavad, negatiivsed või meil puudub enesearmastus, siis on meil oma sugulashinge enda juurde võimatu meelitada. Kui oled hädas oma soovitud suhte leidmisega, siis pead kõigepealt endaga tegelema.

Me ei saa eeldada suhtelt, et see suhe meid täielikuks teeks. Peame ennekõike alustuseks ennast ise armastama, looma enesehinnangut, oma isiklikku jõudu ja olema avatud.

hingesugulasedMärgid, et oled oma hingesugulast juba kohanud

Kui sa kohtud oma sugulashingega, võib see olla vägagi tähelepanuväärne hetk. Rõhk sõnal võib, sest see ei ole tingimata alati nii. Sa võid tunda, nagu maakera oleks oma teljelt nihkunud. Kõik paistab järsku teistmoodi. Maailm näib äkitselt täis võimalusi. Ja sa tajud, et su elu hakkab kohe-kohe väga oluliselt muutuma. See võib tunduda koju jõudmisena – nagu sind alles nüüd esimest korda elus, täielikult mõistetaks.

Kui oled valmis oma hingesugulast oma ellu vastu võtma, siis ole tähelepanelik. Sest alati ei pruugigi esimesel kohtumisel nn kõu kärgatada – ja üllataval kombel ei suuda me esmalt oma teist poolt kohe ära tunda. Järgnevalt on toodud mõned märgid, mis näitavad, et oled oma sugulashinge juba kohanud.

  1. Sa oled sellest inimesest näinud unenägusid või nägemusi enne, kui kohtasid teda päris elus.
  2. Teda esimest korda nähes tundsid mingit sisemist rahu – nagu oleksid koju jõudnud.
  3. Pärast esimest kohtumist nägid temast unenägusid ja sa tajusid justkui juba tunneksid teda ja oleksid selle inimesega varem kokku puutunud, kuigi ta pole seni sinu selles elukogemuses osalenud.
  4. Ükskõik, mis iganes oma sugulashingega koos teete, tunnete endid tugevamalt, enesekindlamalt ja inspireeritumalt kui kunagi varem.hingesugulased
  5. Te tunnete ühtsustunnet või ühist kutsumust mõne missiooni suhtes, mis mingil moel toob maailmale kasu.
  6. Teie vaimne kasv saab äkki jõu taha ja leiate mõlemad ennast arenemas kiirusega, mida te pole kumbki varem kunagi kogenud.
  7. Sina ja sinu partner peegeldate üksteist, sest teil on teineteist täiendavad oskused ja võimed.
  8. Sa tunned, nagu oleksid seda inimest kogu selle elu jooksul oodanud. Lisaks sellele – kui te esmakordselt kohtusite, mõistsid, et paljud sinu varasemad elukogemused ongi suunanud sind just selle kohtumise poole ja sind selleks ette valmistanud.

hingesugulased Hingesugulasega suhte hoidmine

Isegi siis, kui juba oleme oma sugulashinge leidnud, peame olema ettevaatlikud. Me oleme täiesti eraldi omaette isiksused ja teisest poolest liiga sõltuvaks muutumine ei ole hea oma enda hinge arengule. Samuti, kui me paneme oma sugulashingele peale liiga suure surve ja ootame temalt liiga palju, võime selle suhte ajutiselt või lausa igaveseks katki teha. Seega, isegi kui oleme oma teise poole leidnud, peame ennekõike keskenduma omaenda teekonnale ja oma isiklikule vaimsele arengule ning nautima sealjuures ka suhte kasvu meie sugulashingega.

hingesugulasedLõpetuseks

Arvatakse, et meie sugulashinged on osad meie hingegrupist – need on inimesed, keda me oleme vaimumaailmas tundnud, enne kui sattusime praegusesse kehastusse maa peal. Kõik meie hingeühendused aitavad meid juhtida, meid toetada ja meid õpetada. Ja me teeme nende jaoks sama. Me ei pea selleks, et vaimselt areneda tingimata olema suhtes oma hingesugulasega ja mõned inimesed on juba otsustanudki sellist romantilist laadi suhet mitte kogeda. See ei tähenda aga, et me ei võiks selles elus kogeda teisi rahuldustpakkuvaid hingeühendusi.

Aga kui siiski loodad leida oma hingesugulast, kellega kogeda romantilist suhet, siis tea, et teadlik ja meeleheitlik otsimine ei toimi kunagi. Kui see juhtub, siis juhtub see siis, kui oled selleks valmis. Siis, kui oskad ise pakkuda seda kõike, mida teiselt poolelt ootad. Siis kui sa oskad tõepoolest, siiralt, ilma ootuste ja egota armastada. Kõik, mida teha saad, on olla sellele suhtele avatud ajaks, kui see saabub ja seniks teha tööd iseendaga, olla vääriline, terve ning ennast hoida. Sest kui kõik ongi nii ja sul ongi keegi, kellega oled kokku määratud, siis temagi ootab oma sisimas sinuga kohtumist või mõistmist, et just sina oledki see õige. Niisamuti peab temagi selleks valmis olema ning seniks endaga tööd tegema. Andke üksteisele aega ja nii te ehk leiategi teineteist…

Looduslik väävel ja C vitamiin sinu naha tervise heaks

Looduslik väävel ja C vitamiin sinu naha tervise heaks

terve nahkjuuksedküünedlihasvalukollageenvalkude moodustamine

MSM aitab meie keha energia tootmisel ja mitmete kudede tugevdamisel (juuksed, luud, küüned ja liigesed). MSM on ka ideaalne lihasvalu ning lihaste vigastuste leevendamiseks, kiirendades ehituslike kollageenivalkude moodustamist tänu väävli võtmerollile nendes protsessides.

Elu5 – Maria-Helena Loik

Algne artikkel: Learning-mind.com

Pildid: Dolcevita.amelie.ro, Asktheromanceexpert.com, Isarastrology.org, Wookmark.com, Micheleknight.com

 

 

 

KOMMENTEERI